Zakopane

Podróżując po Podhalu nie można przeoczyć noclegi w centrum Zakopanego Miasto często w okresie ferii zmienia się w stolicę zimową Polski. Odwiedzane przez miliony turystów co roku bije rekordy. Zakopane to też folklor, który tutejsi górale kultywują i organizują wiele imprez tego rodzaju. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego jest Morskie Oko.

Popularnym miejscem na nocleg są apartamenty Zakopane W sezonie letnim wiele imprez na świeżym powietrzu, które cyklicznie odbywają się w tym mieście. Mimo, że obecnie to miejsce kojarzy się bardziej z górami, świeżym powietrzem i tatrzańską przyrodą to kiedyś rozwijały się tam huty i kuźnie.

Zakopane pokoje do wynajęcia noclegi to także kwatery czy domki, ośrodki wypovczynkowe, wczasowe. Największymi atrakcjami są kolejki linowe na Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch. Warto się przejść zobaczyć targowisko pod Gubałówką. W okolicy sporo atrakcji, jazda na monster rollerach, baseny termalne, parki linowe, stadniny koni z możliwością nauki jazdy, wiele tras rowerowych no i oczywiście pieszych szlaków. Odwiedź Podhale i wybierz noclegi w Zakopanem z pewnością wrócisz wypoczęty.