Noclegi Kościelisko

Warto wybrać noclegi w Kościelisku, gdyż nie jest tak zatłoczone i oblegane jak Zakopane, a mimo to sąsiaduje ze stolicą Podhala. Domki są odpowiednio wyposażone i posiadają mnóstwo udogodnień. Turyści doceniają również apartamenty Kościelisko zapewniające odpowiedni komfort. Kościelisko to miejscowość turystyczna w województwie małopolskim, położona w okolicy Zakopanego. Dom na Groniu oferuje noclegi w Kościelisku o każdej porze roku.

Gości udogodnienia takie jak:
-internet WiFi i telewizja satelitarna
-centralne ogrzewanie oraz kominek,
-dwie łazienki
-wyposażona kuchnia
Dzięki luźnej zabudowie w okolicy oferujemy naszym Gościom przestrzeń i piękne widoki na panoramę Tatr. Proponujemy Państwu wypoczynek w pięknym miejscu położonym w spokojnym zakątku Kościeliska, niedaleko stadionu biathlonowego. Noclegi w Kościelisku zapraszamy Państwa na wypoczynek w otoczeniu rozległych lasów, niesamowitych widoków i rzeźkiego, górskiego powietrza.
W okolicy czeka wiele atrakcyjnych i ciekawych miejsc:

  1. trasy narciarstwa biegowego po drugiej stronie drogi tworzone zimą
  2. stadion biathlonowy – 150 m
  3. wejście do Doliny Kościeliskiej – 800 m
  4. wyciągi narciarskie – Biały Potok 2 km, Wyciąg w Witowie 7 km, Polana Szymoszkowa 5 km
  5. Centrum Zakopanego – 8 km
  6. sklep spożywczy 200 m.
  7. w pobliżu stadnina koni i restauracje
    Miejscowość podhalańska ulokowana blisko Zakopanego stanowi doskonałą bazę wypadową na liczne atrakcje. Zimą to świetne miejsce wypadowe na narty, skitoury oraz kuligi często zakończone wspólnym ogniskiem. W gminie Kościelisko zlokalizowane są dwie największe doliny w Tatrach, określane też często jako najpiękniejsze – Dolina Kościeliska pełna rzadkich gatunków roślin oraz jaskiń, z których kilka jest udostępnionych do zwiedzania, a także Dolina Chochołowska.